پیامبر (صلی الله علیه و آله) می فرمایند:
۞ سوره حمد هر مرضی به جز مرگ را شفا می دهد.۞
شناسه خبر : 739
  پرینتخانه » یادداشت ها تاریخ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳ | 762 بازدید | ارسال توسط :

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد فروغ دیده ات آزرده گزند مباد

با نام ویاد حضرت دوست “””””””””””””””””””””””””””” تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد فروغ دیده ات آزرده گزند مباد ?????? چندی است که دیار خوبم استهبان، چون دیگر مناطق ، در گیر ویروسی مرگبار به نام کرونا شد ه است که بیماری ومرگ ونا آرامی وغم واسترس به همراه خود به ارمغان آورده ودر یک کلام […]

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد فروغ دیده ات آزرده گزند مباد

با نام ویاد حضرت دوست
“”””””””””””””””””””””””””””

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
فروغ دیده ات آزرده گزند مباد

??????

چندی است که دیار خوبم استهبان، چون دیگر مناطق ، در گیر ویروسی مرگبار به نام کرونا شد ه است که بیماری ومرگ ونا آرامی وغم واسترس به همراه خود به ارمغان آورده ودر یک کلام در عرصه ی جهانی “””هَل من مبارز “” می طلبد وآسایش را از مردم جهان سلب نموده و با همه ی کوچک ومیکروسکوپی بودنش ،چون غولی بی شاخ ودم جهانی را به وحشت انداخته!!!

این میهمان ناخوانده را بایست با همت زنان ومردان این کره خاکی به عقب راند ومانند دیگر امراض، با علم خدا دادی بشری به جنگش رفت وآن را خنثی کرد وآرامش را به دنیا باز گرداند! که قطعا چنین خواهد شد ،انشاءالله.

اما در این عرصه ودر زمان حال، هستند عزیزانی که با تمام وجود راه را برای آرامش مردم ومبارزه نسبی —-تا پیدا شدن واکسن مربوط—هموار کرده وچه بسا افرادی که جان عزیز خویش را در راه دفاع از سلامتی مردم ،هدیه کرده اند که در این پروسه باید از پزشکان وپرستاران وکادر بهداشت ودرمان که میتوان بدون غلو نام آنان را “””سنگر سازان بی سنگر “””نام نهاد به نیکی یاد کرد.

درود ورضوان خدا بر همه ی این افراد که جان عزیزشان فدای بقای مردم کردند! آنان رفتند تا من و تو زنده بمانیم!! با شهامت تمام می گویم که این طیف ،حقیّ بس سنگین به گردن ما دارند!

واما در شهرستان استهبان!

شهرستان استهبان به دلیل بعضا مسائل ،آبستن وزمینه ی بیشتری برای آلوده شدن جمعی قابل توجه از مردم را داشت ،که این مشکل با تلاشهای شبانه روزی فرماندار فعال شهرستان جناب کمالی، ارائه راهکارهای موثر وتشکیل جلسات مستمر وحضور در صحنه نیروهای زحمت کش شبکه بهداشت ودرمان استهبان ،خاصه جناب دکتر فدایی، رهنمودها وهمکاریهای امام جمعه ی محترم، تلاش بی وقفه نیروهای مردمی وهمیشه در صحنه، همکاری مخلصانه دادگستری محترم شهرستان وبا تکیه بر شعور بالای مردم خاصه ،کسبه محترم، به حداقل—۱۳نفر– مبتلا وبدون افراد فوتی تقلیل پیداکرد.

جا دارد از تک تک این عزیزان صمیمانه تشکر به عمل آید، هر چند خدای رووف قدردان سخت کوشان هست وخواهد بود.

در پایان نکته ای عرض کنم وآن را ملتمسانه از همشهریان عزیز و بزرگوارم بخواهم.

همشهری عزیز :فقط وفقط در سایه ی مساعدت در همه ی زمینه هاست که میتوانیم جلوی ضرر بزرگتر را بگیریم وبحمدالله مردم بزرگوار شهرستان از چنان بلوغ عقلی ومعرفتی برخوردارند که این مهم را کمافی السابق جدّی خواهند گرفت.

شهروند استهبانی :اسماعیل میری
مورخ :۹۹/۱/۱۴

نویسنده : اسماعیل میری
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.